Als je wilt, kunnen we vanavond een hangout doen. Dan leg ik je het een en ander uit over OV met JOSM.
Polyglot Op 4-jun.-2016 2:13 PM schreef "Freek Dijkstra" <fr...@macfreek.nl>: > Goededag, > > Het busstation bij Amsterdam Amstel is verplaatst, en zal later nogmaals > verplaatst worden (zie https://www.amsterdam.nl/amstelstation). > > Er lopen busroutes over dit terrein, en die wil ik graag ook > verplaatsen. Wat is de beste manier om routes te bewerken? Ik gebruik > eigenlijk alleen de online editor op osm.org, maar die interface is niet > helemaal geschikt. > > Wat ik nu doe is: > 1. Selecteer een straat of bushalte > 2. In het "Edit feature" paneel, klik op een relatie. Bijvoorbeeld Bus > Route lijn 240. > 3. In het "Edit feature" paneel, staat een lijst van "members": de > straten (en haltes?) van de route. > > Ik loop echter tegen een paar beperkingen aan: > - ik kan de volgorde van members niet verplaatsen door deze omhoog of > omlaag te verslepen. > - ik kan wel een "relatie" toevoegen, maar zo te zien geen "member". > - een aantal van de members heeft als beschrijving "<not downloaded>", > en ik zie niet hoe ik deze straten en haltes zichtbaar kan maken in de > lijst. > > Heeft iemand advies hoe een halte en route van een buslijn makkelijk te > wijzigen is? > > Groet, > Freek > > _______________________________________________ > Talk-nl mailing list > Talk-nl@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl >
_______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl