Marc Gemis wrote: > Wat je nu gedaan hebt is al een goede aanzet. Je hebt de andere > mappers attent gemaakt op fouten in OSM. > Je kan nu door wat reklame (mailing list/forum/blog/diary) te maken, > proberen andere mappers aan te zetten tot het corrigeren van deze > fouten in hun buurt. Ze kunnen jouw Overpass query gebruiken bij hun > surveys. > > Door een paar keer terug te komen op dit "probleem" en de vooruitgang > te tonen (minder en minder postkantoren) zullen anderen misschien > gemotiveerd geraken. Je kan ook een telling per provincie doen en er > zo een "wedstrijdje" van maken. > Ik zal binnenkort een gebied vastpakken en deze bewerken, ik heb dat in het verleden al eerder gedaan met fietsenwinkels, kerken, hindoe-tempels en boeddhistische tempels. Het gebied dat ik in dat geval ga beetpakken zal worden begrenst door het Noordzeekanaal in het noorden, het Amsterdam-Rijnkanaal in het oosten, de Rijn in het zuiden en de kust in het westen.
Ronald _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl