Sziasztok, Kuldom ujra a kerdest, hatha valaki tud segiteni. Nagyon orulnek mert teljesen tanacstalan vagyok.
Udv UserBuster > Sziasztok, > > A kovetkezo kerdesben szeretnem a segitsegeteket/ velemenyeteket kerni: > > Magyar kft egy magyarorszagi vitorlasversenyen szponzoralast fizet a magyar > szervezonek, ennek fejeben ott reklamozza magat. Ez eddig siman belfoldi > ugylet. > > A magyar kft tovabbszamlazza a nemet anyacegenek a szponzoralas teljes > dijat, merthogy ott nemcsak magat, hanem az egesz cegcsoportot, az egesz > markanavet reklamozza es megallapodas szerint a koltseget igy anya viseli. > Ebben az esetben magyar kft milyen szamlat allitson ki anya fele? Kell-e ra > afa v sem? Magyar kft mentesen szamlazhat es az anya majd otthon bevallja az > afat? Kell-e erre vmi speci szerzodes anya-lanya kozott, marminthogy anya > megrendeli a lanyatol ennek lebonyolitasat ? > > Minden segitsegert elore is koszonet. > > UserBuster > > > > > _______________________________________________ > Akta mailing list > [EMAIL PROTECTED] > http://openforum.hu/mailman/listinfo/akta > _______________________________________________ Akta mailing list [EMAIL PROTECTED] http://openforum.hu/mailman/listinfo/akta
