Sziasztok,

Kuldom ujra a kerdest, hatha valaki tud segiteni. Nagyon orulnek mert
teljesen tanacstalan vagyok.

Udv
UserBuster

> Sziasztok,
>
> A kovetkezo kerdesben szeretnem a segitsegeteket/ velemenyeteket kerni:
>
> Magyar kft egy magyarorszagi vitorlasversenyen szponzoralast fizet a
magyar
> szervezonek, ennek fejeben ott reklamozza magat. Ez eddig siman belfoldi
> ugylet.
>
> A magyar kft tovabbszamlazza a nemet anyacegenek a szponzoralas teljes
> dijat, merthogy ott nemcsak magat, hanem az egesz cegcsoportot, az egesz
> markanavet reklamozza es megallapodas szerint a koltseget igy anya viseli.
> Ebben az esetben magyar kft milyen szamlat allitson ki anya fele? Kell-e
ra
> afa v sem? Magyar kft mentesen szamlazhat es az anya majd otthon bevallja
az
> afat? Kell-e erre vmi speci szerzodes anya-lanya kozott, marminthogy anya
> megrendeli a lanyatol ennek lebonyolitasat ?
>
> Minden segitsegert elore is koszonet.
>
> UserBuster
>
>
>
>
> _______________________________________________
> Akta mailing list
> [EMAIL PROTECTED]
> http://openforum.hu/mailman/listinfo/akta
>


_______________________________________________
Akta mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://openforum.hu/mailman/listinfo/akta

Antwort per Email an