Kedves Zsolt!

> Osszeraktam a tv. modositashoz egy javaslatot,
> akinek ideje engedi probaljon meg ranezni,
> hatha olyan dolgot lat meg, amit en nem.

Latni nem latok, csak erzem, hogy ez mar
az epidermank alatti reteg lenyuzasa.

> A lenyeg:
> - helyettesito nyilatkozatot tetetnek a 0329-be
> - megszuntetnem a varhato adora epulo eloleget.
> __________________________________
> Ruszin Zsolt

Amugy meg egyetertek.

Sipos Eniko


_______________________________________________
Akta mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://openforum.hu/mailman/listinfo/akta

Antwort per Email an