Kedves Zsolt! > Osszeraktam a tv. modositashoz egy javaslatot, > akinek ideje engedi probaljon meg ranezni, > hatha olyan dolgot lat meg, amit en nem.
Latni nem latok, csak erzem, hogy ez mar az epidermank alatti reteg lenyuzasa. > A lenyeg: > - helyettesito nyilatkozatot tetetnek a 0329-be > - megszuntetnem a varhato adora epulo eloleget. > __________________________________ > Ruszin Zsolt Amugy meg egyetertek. Sipos Eniko _______________________________________________ Akta mailing list [EMAIL PROTECTED] http://openforum.hu/mailman/listinfo/akta
