Hello !

>u.i hú! tényleg nagyon zavaró az ékezet? én vakon írok és baromi nehéz nem
>így!

Neha jol jonnek az ekezetek (olvashatoan) neha teljesen kaosz (pl. az
elobb  taxroll et. levele, bele se kezdtem, nem vagyok egyiptologus, de
azoknak akik digestben jaratjak a listat biztos olvashatatlan. Szoval
inkabb ekezet nelkul. Az OK, hogy vakon gepelsz, mondd magadban ekezet
nelkul es akkor menni fog IMHO.

Andras

____________________________________________________
Szekely Andras <> [EMAIL PROTECTED] <> http://w3.enternet.hu/szekely <> eCS 1.1 <>


_______________________________________________
Akta mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://openforum.hu/mailman/listinfo/akta

Antwort per Email an