Hello ! >u.i hú! tényleg nagyon zavaró az ékezet? én vakon írok és baromi nehéz nem >így!
Neha jol jonnek az ekezetek (olvashatoan) neha teljesen kaosz (pl. az elobb taxroll et. levele, bele se kezdtem, nem vagyok egyiptologus, de azoknak akik digestben jaratjak a listat biztos olvashatatlan. Szoval inkabb ekezet nelkul. Az OK, hogy vakon gepelsz, mondd magadban ekezet nelkul es akkor menni fog IMHO. Andras ____________________________________________________ Szekely Andras <> [EMAIL PROTECTED] <> http://w3.enternet.hu/szekely <> eCS 1.1 <> _______________________________________________ Akta mailing list [EMAIL PROTECTED] http://openforum.hu/mailman/listinfo/akta
