Jo lenne.
Gergo
----- Original Message ----- From: "Szoke Imre" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "levelezolista legalabb merlegkepes konyveloknek" <[email protected]>
Sent: Wednesday, January 26, 2005 9:59 PM
Subject: Re[2]: 2004K30 törlése
Kedves Erzsebet!
Szerintem ezzel a modszerrel csak a nyomtatvany tartalma torolheto, az uresen ugyanugy megmarad, ez az egyik legnagyobb hianyossaga az Abev programoknak (vagy en vagyok evek ota vak), hogy a letrehozott adatokat csak kezzel lehet torolni. (Ami nem problema, csak elegansabb megoldas is lehetne) (Am ebben az esetben ez is megoldas lehet, mert legalabb az adoszam eltunik belole :-))) es nem duplazodik.
KE> Nyisd meg azt amelyiket törölni akarod,majd a fejlécen lévő keresztel tudod
KE> torolni,ha mindegyiket kitorolted utolsonak meg kell nyitnod egy olyat amit
KE> nem torolsz ki.Vegul nyomtatvány bezarasa,és kontrol létrehozasa .
KE> Sziasztok! Segitsen valakiiiiiiiii:)) Az tortent hogy az elso 2004k30-at KE> kitoroltem a konyvtarbol, mert rajottem hogy rossz, aztán kitoltottem KE> egy ujat ugyanarra az adoszamra, most letrehoztam a KE> kontrollallomanyt es ketszer van benn a munkaltato adoszama alatt KE> ugyanaz a 2004K30.Hogy szedjem ki az egyiket????????
--
Udv,
www.aktaforum.hu
Szoke Imre mailto:[EMAIL PROTECTED]
_______________________________________________ akta mailing list [email protected] https://openforum.hu/mailman/listinfo/akta
_______________________________________________ akta mailing list [email protected] https://openforum.hu/mailman/listinfo/akta
