Ahoj vsichni,

od spravce budovy p. Tumy mame hlaseny problem s topenim - behem tydne
by to snad melo byt vyreseno.

Kdo tam dorazite prvni - pokud bude zima, klidne zapnete nejaky primotop
(nebo krakenka), at na meetupu nezmrzneme.

Diky

M

_______________________________________________
Brmlab mailing list
[email protected]
https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab

Odpovedet emailem