Ahoj vsichni, od spravce budovy p. Tumy mame hlaseny problem s topenim - behem tydne by to snad melo byt vyreseno.
Kdo tam dorazite prvni - pokud bude zima, klidne zapnete nejaky primotop (nebo krakenka), at na meetupu nezmrzneme. Diky M _______________________________________________ Brmlab mailing list [email protected] https://brmlab.cz/cgi-bin/mailman/listinfo/brmlab
