Asta e veche... si articolele lor sunt "pro".
Oricum: cine la ce s-ar astepta de la RL? Si-a schimbat patronii / echipa, din
2000 incoace, si nu stiam eu?
Codruta
From: Teodor Banica
In schimb am vazut in site-ul romaniei libere reclama pt rmgc !
