Absolut de acord. Eu eram membru la 2 si era deja enervant. E bine sa fim toti la un loc, cu mesaje clare, titlu clar si fara comportament de tip "chat"
Romulus --- In [email protected], "Nicusor Dan" <n...@...> wrote: > > 1. Sa fie reunite cele 5 grupuri: > > [email protected]; > > [email protected]; > > [email protected]; > > [email protected]; > > [email protected]; > > la grupul-mama [email protected] Fiecare din celelalte 4 grupuri au > fost create din ratiuni organizatorice in urma cu citiva ani, ratiuni care > nu se mai justifica in acest moment. E neplacut sa primim aceleasi mesaje > multiplicate de 3-4 ori. > > > > 2. Expeditorii sa mentioneze cu exactitate in "Subject" subiectul la care se > refera. Altfel e foarte greu sa se regaseasca un subiect in lista de > mailuri. > > > > Sper sa fiti de acord cu propunerile, care ne vor usura comunicarea prin > aceste canale de informatie utile. > > > > Nicusor Dan >
