Ar fi foarte bine.
Uniti am avea si mai multa forta.
----- Original Message -----
From: romulusbena
To: [email protected]
Sent: Thursday, August 05, 2010 10:08 AM
Subject: [Bucuresti] Re: 2 propuneri pentru grupurile de discutii pentru
Bucuresti
Absolut de acord. Eu eram membru la 2 si era deja enervant. E bine sa fim
toti la un loc, cu mesaje clare, titlu clar si fara comportament de tip "chat"
Romulus
--- In [email protected], "Nicusor Dan" <n...@...> wrote:
>
> 1. Sa fie reunite cele 5 grupuri:
>
> [email protected];
>
> [email protected];
>
> [email protected];
>
> [email protected];
>
> [email protected];
>
> la grupul-mama [email protected] Fiecare din celelalte 4 grupuri au
> fost create din ratiuni organizatorice in urma cu citiva ani, ratiuni care
> nu se mai justifica in acest moment. E neplacut sa primim aceleasi mesaje
> multiplicate de 3-4 ori.
>
>
>
> 2. Expeditorii sa mentioneze cu exactitate in "Subject" subiectul la care se
> refera. Altfel e foarte greu sa se regaseasca un subiect in lista de
> mailuri.
>
>
>
> Sper sa fiti de acord cu propunerile, care ne vor usura comunicarea prin
> aceste canale de informatie utile.
>
>
>
> Nicusor Dan
>