*សូមជម្រាបមកបងប្អូនកូនខ្មែរទាំងអស់ឧ្យបានជ្រាបថាៈ កាលពីថ្ងៃចន្ទទី១៣ខែមិនាឆ្នាំ២០១៧នេះស្ដាចម៌មោឃៈមានងារជា៖* *ព្រះស្រីលោកធម្មោឃៈរាជនរោត្តមសីហមុនី(ហៅអាតូត្យូ)ជាស្ដាចម៌សោយរាជ្យលើបល័ង្គឈើពុក* *នៃរាជាណាចក្រអច្ឆរិយៈចោរក្រោមការឧ្យសុខក្រោមអំណាចអាមេចោរហនេយ្យុំភ្នែកទោលឈ្មោះអាហ៊ុន សែន ទ្រង់បាន* *ចេញក្រិត្យមរណៈនាមកិត្តិយសជា ៖ សម្ដាច៌វិកលអស់សង្ខាសុខ អាន ៖ប្រគល់ឧ្យឈ្មោះ សុខ អាន (ឈ្មោះដើមៈ ង្វៀង យ៉ាំង អាញ់ = NGUYEN VAN ANH) ដើម្បីឧ្យឈ្មោះ សុខ អាន នេះដឹងខ្លួនជាមុន មុននឹងត្រដរដាច់ខ្យល់ងាប់ ដោយយកលិខិតឆ្លងដែននេះគឺ ៖ មរណៈនាមកិត្តិយស៖ សម្ដាចម៌វិកលអស់សង្ខាសុខ អាន ៖ នេះយកទៅជាមួយ ដើម្បីប្រគល់ឧ្យមេយមបាលឋាននរកដែលបានមករង់ចាំទទួលនាំខ្លួនវា យកទៅកាត់ទោសនៅឯស្ថាននរកក្នុងពេលឆាប់ៗនេះហើយ ៕*
*ពីខ្ញុំៈ ខែម ខៀវ* -- -- You received this message because you are subscribed to the Google Groups "Cambodia Discussion (CAMDISC) - www.cambodia.org" group. This is an unmoderated forum. Please refrain from using foul language. Thank you for your understanding. Peace among us and in Cambodia. To post to this group, send email to [email protected] To unsubscribe from this group, send email to [email protected] For more options, visit this group at http://groups.google.com/group/camdisc Learn more - http://www.cambodia.org --- You received this message because you are subscribed to the Google Groups "Cambodia Discussion (CAMDISC) - www.cambodia.org" group. To unsubscribe from this group and stop receiving emails from it, send an email to [email protected]. For more options, visit https://groups.google.com/d/optout.