base-config 2.02 - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: enter information manually,
lt: įveskite informaciją rankiniu būdu,

en: Scanning CD, this will take a minute.
lt: Apžvelgiamas kompaktinis diskas, tai užtruks minutėlę.

en: enter information manually
lt: įveskite informaciją rankiniu būdu

en: Testing apt sources ...
lt: Tikrinami apt šaltiniai ...

en: Configuring the base system...
lt: Bazinės sistemos dalies konfigūravimas...

en: dselect - old package selector (experts only)
lt: dselect - senas paketų pasirinkėjas (tik ekspertams)

en: aptitude - pick tasks or drill down to individual packages
lt: aptitude - uždavinių arba individualių paketų pasirinkimas

en: tasksel - quickly choose from predefined collections of software
lt: tasksel - greitas pasirinkimas iš parinktų programinės įrangos rinkinių

en: nothing - you may manually run apt-get or any of the above later
lt: niekas - Jūs galite vėliau rankiniu būdu paleisti vykdyti apt-get ar ką nors iš paminėtų
