console-data - en to ku translation catalogue (5 entries)

note: Type: select choices
en: hebrew
ku: îbranî

note: Type: select choices
en: trfu
ku: tirkî-f

note: Type: select choices
en: trqu
ku: tirkî-q

note: Type: select
en: Keymap to use:
ku: Plana bişkokan were bikaranîn:

note: Type: select
en: Keymap to use for a USB keyboard:
ku: Plana bişkokan ji bo klavyeya USB were bikaranîn:
