fontconfig_2.4.1-2_nl - en to nl translation catalogue (8 entries)

note: Type: select Choices
en: Native, Autohinter, None
nl: Standaard, Autohinter, Niet optimaliseren

note: Type: select Description
en: Font tuning method for screen:
nl: Optimalisatie van weergave van lettertypen op beeldscherm:

note: Type: select Description
en: Select Native if you mostly use Bitstream Vera (the default in Debian) or any of the Microsoft fonts.  Select Autohinter if you mostly use other TrueType fonts.  Select None if you want blurry text.
nl: Selecteer "Standaard" als u voornamelijk het lettertype Bitstream Vera (de standaard in Debian) of een van de Microsoft lettertypen gebruikt. Selecteer "Autohinter" als u voornamelijk andere TrueType lettertypen gebruikt. Selecteer "Niet optimaliseren" als u de voorkeur geeft aan wazige tekst.

note: Type: select Choices
en: Automatic, Always, Never
nl: Automatisch, Altijd, Nooit

note: Type: select Description
en: Enable subpixel rendering for screen:
nl: Activeren van subpixel-weergave voor beeldscherm:

note: Type: select Description
en: Rendering text at a subpixel level generally makes it look a bit better on flat (LCD) screens, but can show color artifacts on CRT screens. The "Automatic" choice will enable it only if a LCD screen is detected.
nl: Het genereren van tekst op sub-pixel niveau zorgt over het algemeen voor een verbetering van de weergave op platte beeldschermen (LCD), maar kan op een CRT-scherm leiden tot verkleuringen. De keuze "Automatisch" zal deze optie alleen inschakelen als een LCD-scherm wordt gedetecteerd.

note: Type: boolean Description
en: Enable bitmapped fonts by default?
nl: Bitmap-lettertypen standaard activeren?

note: Type: boolean Description
en: By default, only outline fonts are used by applications which support fontconfig.  Outline fonts are fonts which scale well to various sizes.  In contrast, bitmapped fonts are often lower quality. Enabling this option will affect the systemwide default; this and many other fontconfig options may be enabled or disabled on a per-user basis.
nl: Standaard worden alleen 'outline' lettertypen gebruikt door applicaties die fontconfig ondersteunen. 'Outline' lettertypen zijn lettertypen die goed geschaald kunnen worden naar verschillende lettergroottes. Daarentegen zijn 'bitmapped' lettertypen vaak van een lagere kwaliteit; deze, en vele andere, opties van fontconfig kunnen voor elke gebruiker afzonderlijk ingesteld worden.
