msmtp - en to cs translation catalogue (9 entries)

note: Type: boolean Description
en: Create a system wide configuration file?
cs: Vytvořit systémový konfigurační soubor?

note: Type: boolean Description
en: msmtp has a sendmail emulation mode which allow to create a default system account that can be used by any user.
cs: msmtp obsahuje režim emulace sendmailu, který umožňuje vytvořit výchozí systémový účet, který pak může využívat libovolný uživatel.

note: Type: string Description
en: SMTP server hostname:
cs: Jméno počítače se SMTP serverem:

note: Type: string Description
en: SMTP port number:
cs: Číslo SMTP portu:

note: Type: boolean Description
en: Generate an envelope-from address?
cs: Vytvořit adresu pro From na obálce?

note: Type: boolean Description
en: msmtp can generate an envelope-from address based on the login name and the "maildomain" confiugration variable.
cs: msmtp může vytvářet adresy pro pole From na obálce podle uživatelského jména a konfigurační proměnné "maildomain".

note: Type: string Description
en: Domain to use for the envelope-from address:
cs: Doména, kterou použít pro From na obálce:

note: Type: boolean Description
en: Use TLS to encrypt connection?
cs: Použít TLS pro šifrování spojení?

note: Type: boolean Description
en: Connection to remote hosts can be encrpyted using TLS. This option should be enabled if the remote server supports such connections.
cs: Spojení ke vzdáleným počítačům může být šifrováno pomocí TLS. Pokud vzdálený počítač taková spojení podporuje, měli byste tuto možnost povolit.
