console-data - en to fi translation catalogue (93 entries)

note: Type: select Choices
en: by
fi: valkovenäläinen

note: Type: select Choices
en: bg
fi: bulgarialainen

note: Type: select Choices
en: croat
fi: kroatialainen

note: Type: select Choices
en: cz-lat2
fi: tšekkiläinen

note: Type: select Choices
en: sg-latin1
fi: sveitsinsaksalainen

note: Type: select Choices
en: de-latin1-nodeadkeys
fi: saksalainen (ei kuolleita näppäimiä)

note: Type: select Choices
en: dk-latin1
fi: tanskalainen

note: Type: select Choices
en: us
fi: amerikanenglantilainen

note: Type: select Choices
en: uk
fi: brittienglantilainen

note: Type: select Choices
en: dvorak
fi: Dvorak

note: Type: select Choices
en: et
fi: virolainen

note: Type: select Choices
en: la-latin1
fi: latinalaisamerikkalainen

note: Type: select Choices
en: es
fi: espanjalainen

note: Type: select Choices
en: fi-latin1
fi: suomalainen

note: Type: select Choices
en: fr-latin9
fi: ranskalainen

note: Type: select Choices
en: fr-latin1
fi: ranskalainen (ilman euroa)

note: Type: select Choices
en: be2-latin1
fi: belgialainen

note: Type: select Choices
en: ca-multi
fi: Kanadan monikielinen

note: Type: select Choices
en: fr_CH-latin1
fi: sveitsinranskalainen

note: Type: select Choices
en: gr
fi: kreikkalainen

note: Type: select Choices
en: hebrew
fi: heprealainen

note: Type: select Choices
en: hu
fi: unkarilainen

note: Type: select Choices
en: is-latin1
fi: islantilainen

note: Type: select Choices
en: it
fi: italialainen

note: Type: select Choices
en: lt
fi: liettualainen

note: Type: select Choices
en: lv-latin4
fi: latvianlatinalainen-4

note: Type: select Choices
en: jp106
fi: japanilainen (106 näppäintä)

note: Type: select Choices
en: mk
fi: makedonialainen

note: Type: select Choices
en: no-latin1
fi: norjalainen

note: Type: select Choices
en: nl
fi: hollantilainen

note: Type: select Choices
en: pl
fi: puolalainen

note: Type: select Choices
en: pt-latin1
fi: portugalilainen

note: Type: select Choices
en: br-abnt2
fi: brasilialainen (ABNT2-asettelu)

note: Type: select Choices
en: br-latin1
fi: brasilialainen (EUA-asettelu)

note: Type: select Choices
en: ro
fi: romanialainen

note: Type: select Choices
en: ru
fi: venäläinen

note: Type: select Choices
en: sk-qwerty
fi: slovakialainen

note: Type: select Choices
en: slovene
fi: slovenialainen

note: Type: select Choices
en: sr-cy
fi: serbialainen (kyrillinen)

note: Type: select Choices
en: se-latin1
fi: ruotsalainen

note: Type: select Choices
en: trfu
fi: turkkilainen (F-asettelu)

note: Type: select Choices
en: trqu
fi: turkkilainen (Q-asettelu)

note: Type: select Choices
en: ua
fi: ukrainalainen

note: Type: select Description
en: Keymap to use:
fi: Käytettävä näppäinkartta:

note: Type: select Choices
en: amiga-us
fi: amerikanenglantilainen (amiga)

note: Type: select Choices
en: amiga-fr
fi: ranskalainen (amiga)

note: Type: select Choices
en: amiga-de
fi: saksalainen (amiga)

note: Type: select Choices
en: amiga-it
fi: italialainen (amiga)

note: Type: select Choices
en: amiga-se
fi: ruotsalainen (amiga)

note: Type: select Choices
en: amiga-sg
fi: sveitsinsaksalainen (amiga)

note: Type: select Choices
en: amiga-es
fi: espanjalainen (amiga)

note: Type: select Choices
en: atari-us
fi: amerikanenglantilainen (atari)

note: Type: select Choices
en: atari-uk
fi: brittienglantilainen (atari)

note: Type: select Choices
en: atari-fr
fi: ranskalainen (atari)

note: Type: select Choices
en: atari-de
fi: saksalainen (atari)

note: Type: select Choices
en: atari-se
fi: ruotsalainen (atari)

note: Type: select Choices
en: mac-us-std
fi: yhdysvaltainenglantilainen (Mac; 82 näppäintä)

note: Type: select Choices
en: mac-us-ext
fi: yhdysvaltainenglantilainen (Mac; laajennettu näppäimistö)

note: Type: select Choices
en: mac-de2-ext
fi: saksalainen (Mac; laajennettu näppäimistö)

note: Type: select Choices
en: mac-fr2-ext
fi: ranskalainen (Mac; laajennettu näppäimistö)

note: Type: select Choices
en: mac-fr3
fi: ranskalainen (Mac; vaihtoehtoinen)

note: Type: select Choices
en: sunkeymap
fi: amerikanenglantilainen (Sun)

note: Type: select Choices
en: sunt5-fi-latin1
fi: suomalainen (Sun/tyyppi 5)

note: Type: select Choices
en: sunt5-fr-latin1
fi: ranskalainen (Sun/tyyppi 5)

note: Type: select Choices
en: sunt5-de-latin1
fi: saksalainen (Sun/tyyppi 5)

note: Type: select Choices
en: sunt5-ru
fi: venäläinen (Sun/tyyppi 5)

note: Type: select Choices
en: sunt5-es
fi: espanjalainen (Sun/tyyppi 5)

note: Type: select Choices
en: sunt4-es
fi: espanjalainen (Sun/tyyppi 4)

note: Type: select Choices
en: sun-pl
fi: puolalainen (Sun)

note: Type: select Choices
en: sunt5-cz-us
fi: tšekkiläinen (Sun/tyyppi 5; yhdysvaltalainen asettelu)

note: Type: select Choices
en: sunt5-uk
fi: brittienglantilainen (Sun/tyyppi 5)

note: Type: select Choices
en: sunt4-no-latin1
fi: norjalainen (Sun/tyyppi 4/ilman euroa)

note: Type: select Choices
en: sunt5-no
fi: norjalainen (Sun/tyyppi 5)

note: Type: select Choices
en: sunt5-trqalt
fi: turkkilainen (Sun/tyyppi 5/vaihtoehtoinen)

note: Type: select Choices
en: sunt4-ja
fi: japanilainen (Sun/tyyppi 4)

note: Type: select Choices
en: sunt5-ja
fi: japanilainen (Sun/tyyppi 5)

note: Type: select Choices
en: mac-usb-be
fi: belgialainen

note: Type: select Choices
en: mac-usb-de-latin1
fi: saksalainen

note: Type: select Choices
en: mac-usb-de-latin1-nodeadkeys
fi: saksalainen (ei kuolleita näppäimiä)

note: Type: select Choices
en: mac-usb-de_CH
fi: sveitsinsaksalainen

note: Type: select Choices
en: mac-usb-dk-latin1
fi: tanskalainen

note: Type: select Choices
en: mac-usb-us
fi: amerikanenglantilainen

note: Type: select Choices
en: mac-usb-dvorak
fi: Dvorak

note: Type: select Choices
en: mac-usb-es
fi: espanjalainen

note: Type: select Choices
en: mac-usb-fi-latin1
fi: suomalainen

note: Type: select Choices
en: mac-usb-fr
fi: ranskalainen

note: Type: select Choices
en: mac-usb-fr_CH-latin1
fi: sveitsinranskalainen

note: Type: select Choices
en: mac-usb-it
fi: italialainen

note: Type: select Choices
en: mac-usb-pt-latin1
fi: portugalilainen

note: Type: select Choices
en: mac-usb-se
fi: ruotsalainen

note: Type: select Choices
en: mac-usb-uk
fi: brittienglantilainen

note: Type: select Description
en: Keymap to use for a USB keyboard:
fi: USB-näppäimistöllä käytettävä näppäinkartta:

note: Type: select Choices
en: lk201-us
fi: amerikanenglantilainen
