xfce4-cpufreq-plugin-0.2 - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Processor model unknown
ja: プロセッサモデルが不明です。

en: CPUFreq support is not present. The CPUFreq Monitor will not function this session.
ja: CPUFreq サポートがありません。CPUFreq Monitor はこのセッションでは機能しないでしょう。

en: N/A
ja: 該当なし

en: CPU %d is not present. The CPUFreq Monitor will monitor CPU 0 for this session.
ja: CPU %d がありません。CPUFreq Monitor はこのセッションでは CPU0 を監視します。

en: CPUFreq Plugin Options
ja: CPUFreq プラグインオプション

en: Choose the CPU to monitor:
ja: 監視する CPU を選んでください:

en: Properties
ja: 設定

en: Options
ja: オプション

en: Invert colors
ja: 色を逆にします。
