On Sun, 30 Jan 2005 12:07:45 +0100, Marcin Owsiany wrote

> Zwróć uwagę na różnice w ostatnich linijkach. Może to tylko różnice 
> w sposobie wyświetlania, ale może efekt jakiegoś błędu przy 
> konfiguracji interfejsu.

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi - prawdopodobnie wszystki byly dobre (dhcp3
juz probowalem w miedzyczasie. Wczoraj przepialem cala siec. Wpialem jednego
kompa - dzial wszystko, drugiego, dziala wszystko, wpialem huba na ktorym wisi
polowa uzytkownikow - wszystko sie wykrzaczylo. Pojawily sie komunikaty
martian source na interfejsach na ktorych nie powinno, dhcp przestal
przydzielac adresy.
Moze jakis ^^%*&^ wlaczyl sobie dhcp? Moze ktorys ustawil sobie ip rutera
statycznie? Bede szukal. Dziekuje za wszystkie sugestie.

Pozdrawiam
Michał Prokopiuk

-- 
mailto: [EMAIL PROTECTED]
http://www.sklep.linuxstuff.pl


-- 
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym