On Sun, 30 Jan 2005 12:07:45 +0100, Marcin Owsiany wrote > Zwróć uwagę na różnice w ostatnich linijkach. Może to tylko różnice > w sposobie wyświetlania, ale może efekt jakiegoś błędu przy > konfiguracji interfejsu.
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi - prawdopodobnie wszystki byly dobre (dhcp3 juz probowalem w miedzyczasie. Wczoraj przepialem cala siec. Wpialem jednego kompa - dzial wszystko, drugiego, dziala wszystko, wpialem huba na ktorym wisi polowa uzytkownikow - wszystko sie wykrzaczylo. Pojawily sie komunikaty martian source na interfejsach na ktorych nie powinno, dhcp przestal przydzielac adresy. Moze jakis ^^%*&^ wlaczyl sobie dhcp? Moze ktorys ustawil sobie ip rutera statycznie? Bede szukal. Dziekuje za wszystkie sugestie. Pozdrawiam Michał Prokopiuk -- mailto: [EMAIL PROTECTED] http://www.sklep.linuxstuff.pl -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

