Witam! Przy ładowaniu systemu dostaję kilka takich komunikatów : Skipping unavailable/built-in e1000 module Skipping unavailable/built-in <nazwa> module Nie za bardzo rozumiem o co tutaj chodzi ? Przecież ten moduł powinien być ?
Mam też coś takiego : usbdevfs : remount parameter error. W fstabie mam takie wpisy : none /proc/bus/usb usbdevfs devuid=0,devgid=103,devmode=0660 0 0 proc /proc proc defaults 0 0 Jest to robione zgodnie z opisem do programu libgphoto, aby aparat działał ;). Tutaj również nie wiem o co tutaj chodzi... Są to rzeczy z gatunku tych które nic nie robią, pytam z czystej ciekawości. Miałbym też jeszcze jedną wielką prośbę ! Czy zna może ktoś jakiś dobry tutorial do ALSY ? Może jakiś pod Debiana ? Skype'a by się chciało poużywać pod Debianem a OSS nie działa mi na full duplex'ie. Niestety, musze poczekać na przesiadkę na 2.6, bo 2.6.10 kopie się u mnie, mam nadzieje ze poprawią to i owo. Z góry dzięki za pomoc, ML

