On Sat, 5 Mar 2005 09:37:23 +0100, Zygmunt Worsa <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Witam. Mam problem z trybem graficznym. Wyskakuje mi komunikat ze nie moze > zaladowac i problem jest w konfiguracji. Potem odpala sie narzedzie xf86cfg > i mozna ustawic rozne wlasciwosci. Mam karte graficzna prolinka riva tnt2 > ustawiam tam sterownik rivy, ktory pojawia sie jako nv i nic. Dalej sie nie > uruchamia po przeÅadowaniu ponownym. Dodatkowo nie chodzi mi myszka, ale to > chyba nie jest problem w niej. Czy ktos wie co zrobil dalej? to chyba jest problem w niej > > Zyga jak to juÅ ktos powiedziaÅ, z fusuÃw wrÃÅy siÄ trudno..
-- Pozdrawiam, Wojciech Ziniewicz Powered by google.com [EMAIL PROTECTED] Visit #gore at irc.freenode.net

