On Sat, 5 Mar 2005 09:37:23 +0100, Zygmunt Worsa <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>  
> Witam. Mam problem z trybem graficznym. Wyskakuje mi komunikat ze nie moze
> zaladowac i problem jest w konfiguracji. Potem odpala sie narzedzie  xf86cfg
> i mozna ustawic rozne wlasciwosci. Mam karte graficzna prolinka riva tnt2
> ustawiam tam sterownik rivy, ktory pojawia sie jako nv i nic. Dalej sie nie
> uruchamia po przeÅadowaniu ponownym. Dodatkowo nie chodzi mi myszka, ale to
> chyba nie jest problem w niej. Czy ktos wie co zrobil dalej? 
to chyba jest problem w niej
>   
> Zyga 
jak to juÅ ktos powiedziaÅ, z fusuÃw wrÃÅy siÄ trudno..


-- 
Pozdrawiam, Wojciech Ziniewicz
Powered by google.com 
[EMAIL PROTECTED]
Visit #gore at irc.freenode.net

Odpowiedź listem elektroniczym