> niestety wiekszoÅÄ ludzi by to wklepaÅa i zapomniaÅa.. a my czegoÅ > takiego nie chcemy , prawda ?
NAJÅWIÄTSZA!!! Pozdrawiam! Hubert L.
> niestety wiekszoÅÄ ludzi by to wklepaÅa i zapomniaÅa.. a my czegoÅ > takiego nie chcemy , prawda ?
NAJÅWIÄTSZA!!! Pozdrawiam! Hubert L.