> niestety wiekszoÅÄ ludzi by to wklepaÅa i zapomniaÅa.. a my czegoÅ
> takiego nie chcemy , prawda ?

NAJÅWIÄTSZA!!!

Pozdrawiam!
Hubert L.

Odpowiedź listem elektroniczym