On Sat, 26 Mar 2005 09:53:24 +0100, Wojciech Ziniewicz <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > On Sat, 26 Mar 2005 09:18:42 +0100, Shrek <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Użytkownik Wojciech Ziniewicz napisał: > > [...] > > > Z tego co udało mi się poszukać i z tego co wiem, to w zasadzie jedyną > > > rzeczą którą można zmienić są > > > -ładowane moduły (ale one same się odświeżą) > > > -jądro (jeżeli mamy coś nowszego) > > > -.... ? > > [...] > > Nie napisałeś jakich wersji oprogramowania, a w szczególności jąder, > > używasz. Czy sam je kompilujesz i pod jakie procesory i chipsety są > > zoptymalizowwane. > wszystkie jądra imejdżowe.. 2.6.8, poprzednio też 2.6.8 :) ahhh.. no i zapomniałem dodać że sarge....
-- Pozdrawiam, Wojciech Ziniewicz Powered by google.com [EMAIL PROTECTED] Visit #gore at irc.freenode.net

