On Sunday 27 March 2005 13:43, [EMAIL PROTECTED] wrote:
> Witam,
> Nie wiem czy to cos pomoze, ale mialem kiedys podobne przejscia (z
> czytnikiem kart) gdy w kernelu brakowalo CONFIG_SCSI_MULTI_LUN.
To jest czytnik tylko na jednÄ kartÄ SD wiÄc to chyba nie w tym problem.
Poza
tym prÃbowaÅem, co jak czytaÅem zastÄpuje powyÅszÄ opcjÄ w kernelu, gdy
podajesz dodatkowÄ opcjÄ w grub/lilo max_scsi_luns=ile_masz_wejÅÄ_na_karcie
> --
> +-------------------------+--------------------------------+
>
> | Rafal ,,Klupek'' Klupa | ProszÄ, nie pisz listow w HTML |
> | /add gg:3243180 Klupek | ja NIE jestem przeglÄdarkÄ |
> | http://klupek.pl | Pas d'HTML, je ne suis pas |
> | http://uq.pl | un navigateur |
>
> +-------------------------+--------------------------------+