On Sunday 27 March 2005 13:43, [EMAIL PROTECTED] wrote:

> Witam,
> Nie wiem czy to cos pomoze, ale mialem kiedys podobne przejscia (z
> czytnikiem kart) gdy w kernelu brakowalo CONFIG_SCSI_MULTI_LUN.
To jest czytnik tylko na jednÄ kartÄ SD wiÄc to chyba nie w tym problem. 
Poza 
tym prÃbowaÅem, co jak czytaÅem zastÄpuje powyÅszÄ opcjÄ w kernelu, gdy 
podajesz dodatkowÄ opcjÄ w grub/lilo max_scsi_luns=ile_masz_wejÅÄ_na_karcie 
> --
> +-------------------------+--------------------------------+
>
> | Rafal ,,Klupek'' Klupa  | ProszÄ, nie pisz listow w HTML |
> | /add gg:3243180 Klupek  | ja NIE jestem przeglÄdarkÄ     |
> | http://klupek.pl      | Pas d'HTML, je ne suis pas     |
> | http://uq.pl                  | un navigateur                  |
>
> +-------------------------+--------------------------------+

Odpowiedź listem elektroniczym