Witam!
Przy okazji przestawienia czasu Sarge mnie trochę zawiódł. Musiałem ręcznie ustawiać zegar. Nie wiem czy to normalne, ale chyba jakiś automat by się przydał. Czy inni też tak mają w domyślnej konfiguracji? Niestety nie pamiętam jak to było przy poprzednich okazjach, ale chyba
Nie ufając zegarom instaluję sobie zawsze klienta ntp (network time protocol), wpisuję adres serwera czasu (na ogół dla desktopów są nimi moje serwery a na serwerach ntp.task.gda.pl) i automatycznie jest synchronizowany.
Wiem, że nie do końca o to Ci szło ale jest to wygodne i rozwiązuje wiele problemów.
-- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

