On Thu, Mar 31, 2005 at 07:34:50PM +0200, e-gore wrote: > Dnia 31-03-2005, czw o godzinie 18:26 +0200, Efrum napisał(a): > > > > Tak jak pisalem odpowiedni ModeLine mozesz wygenerowac tez na jakiejs > > stronce, > > np. tutaj: http://xtiming.sourceforge.net/cgi-bin/xtiming.pl > > > Udało mi się osiągnąć 71Hz. Jest lepiej. Może nie jest to to czego > chciałem, ale zawsze to kilka Hz więcej... > Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
Ja zawsze (z powodzeniem) od X-lat ;) korzystam z http://zaph.com/Modeline/ Może masz złe parametry w opisie monitora, albo DDC cię ogranicza (wtedy wyłącz je). Na współczesnych kartach można sobie ustawiać Vsync co 1Hz i dowolne rodzielczości (najczęśćiej co 8 pixeli) -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

