NetOperek napisał(a):

Witaj,

dziękuję za rzeczową odpowiedzi, właśnie o coś takiego mi chodziło. Nie
zawsze mam pod ręką jakąś instalke Slacka żeby sobie z tym poradzić. A
dyskietka raz zrobiona przyda się :) - na długo. A może możliwość za pomocą płyty instalacyjnej odpalić system jak w
Slacku, np:
boot: rescue root=/dev/hda1


??
taka składnia niestety nie działa :(


Jeszcze raz Dziękuję i Pozdrawiam

Z tego co pamiętam to się dało :) podobnie jak Ty piszesz...



--
Pozdrawiam
Rafał Rawicki

[EMAIL PROTECTED] | JID: [EMAIL PROTECTED] | GG://5245773


-- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]



Odpowiedź listem elektroniczym