NetOperek napisał(a):
Witaj,
dziękuję za rzeczową odpowiedzi, właśnie o coś takiego mi chodziło. Nie
zawsze mam pod ręką jakąś instalke Slacka żeby sobie z tym poradzić. A
dyskietka raz zrobiona przyda się :) - na długo. A może możliwość za pomocą płyty instalacyjnej odpalić system jak w
Slacku, np:
boot: rescue root=/dev/hda1
??
taka składnia niestety nie działa :(
Jeszcze raz Dziękuję i Pozdrawiam
Z tego co pamiętam to się dało :) podobnie jak Ty piszesz...
-- Pozdrawiam Rafał Rawicki
[EMAIL PROTECTED] | JID: [EMAIL PROTECTED] | GG://5245773
-- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

