On Thu, Apr 07, 2005 at 06:37:14PM +0200, mons wrote: > Witam, > > Mam problem z odinstalowaniem pakieu i mam nastepujacy error: > ---start > frontend: cannot connnect to X server > dpkg: bład przetwarzania xserver-xfree86 (--purge): > podproces pre-removal script zwrócił kod błędu 1 > frontend: cannot connnect to X server > dpkg: bład podczas czyszczenia srodowiska: > podproces post-installation script zwrócił kod błędu 1 > Wyst?piły błędy podczas przetwarzania: > ---end
To po co tak sobie skonfigurowałeś :) > Czy da sie usunac i ponownie zainstalowac paczke? serwerow napenwo nie > mam uruchomionych... mam limit pobranych danych wiec nie chce ponownie > ciagnac calego debiana... w sieci znalalzem tylko kilka pytan i > nieprzydatne odpowiedzi z tym problemem. jesli nie ma innego sposobu > jak deintalacja calego debiana, napiszcie, to nie bede czekac na > odpowiedz. dzieki. > Odpal "dpkg-reconfigure --frontend=readline debconf" i wybierz readline lub dialog (1 lub 2) oraz medium (3) > -- > To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] > with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED] -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

