Cze!

Pytanko: CZy pod jajem z serji 2.4 mozna wypalac na nagrywarce ATAPI ? W 
howto nic nie pisza o jajach 2.4 a i scsi emulation nie mogę tam znaleźć.... 
CZy jestem skazany na 2.2.x? :((( CZy może 2.5 albo coś?

pozdrawiam Piotr Potargowicz.


-- 
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym