Cze! Pytanko: CZy pod jajem z serji 2.4 mozna wypalac na nagrywarce ATAPI ? W howto nic nie pisza o jajach 2.4 a i scsi emulation nie mogę tam znaleźć.... CZy jestem skazany na 2.2.x? :((( CZy może 2.5 albo coś?
pozdrawiam Piotr Potargowicz. -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

