Jak podają anonimowe źródła, przepowiedziano, że Piotr Najduk napisze:
> Jak zrobić mirror dysku? Tzn. mam kontroler SCSII i dwa identyczne > dyski. Chciałby aby pracowały w takim trybie, że na drugim dysku jest > lustro pierwszego. > To takie zabezpieczenie na wypadek padu dysku. Jak się do tego zabrać? > Z góry dzięki za pomoc/sugestie. To jest RAID-1 (znany także jako "RAID level 1" i wariacje tego określenia). Poszukaj może w Software-RAID-HOWTO. Pozdrawiam -- Jacek Kawa **Kto jest za, moze opuścić ręce i odejść od ściany...**

