On Mon, Apr 21, 2003 at 08:36:54PM +0200, Piotr Najduk wrote: > Witam! > > Jak ugryźć obsługę wieluprocesorów w Woodym? Zainstalowalem > kernel-source-2.4.18 2.4.18-5 oraz kernel-headers-2.4.18-686-smp > 2.4.18-5. Zaznaczyłem w konfigu "symmetric multi-processing". > Zbudowałem jądro metodą Debiana i po restarcie systemu - cat > /proc/cpuinfo pokazuje info tylko o jednym procesorze. Dodam, że > sprzęt to COMPAQ ProLiant 2xPentiumPro200Mhz. Może ktoś pomóc?
Spróbuj zainstalować debianowe jądro z pakietu. Jeśli będzie OK, to znaczy że coś namieszałeś przy konfiguracji. Marcin -- Marcin Owsiany <[EMAIL PROTECTED]> http://marcin.owsiany.pl/ GnuPG: 1024D/60F41216 FE67 DA2D 0ACA FC5E 3F75 D6F6 3A0D 8AA0 60F4 1216

