yo, jak ustawić w konsoli rozdzielczość 1024x768 ? w /etc/lilo.conf co bym nie wpisał w 'vga=' to i tak mi odpala 800x600 --
pozdr name: Banasiewicz Krzysztof |T| anguis in herba e-mail: [EMAIL PROTECTED] |H| Debian GNU/Linux JID/GG: [EMAIL PROTECTED]/559083 |C| Registered Linux User: #315360

