Witam Wszystkich. W ostatni weekend pazdziernika odbedzie sie spotkanie Jesien Linuxowa. Organizowane jest w przystepnych cenach. Wiecej o nim i dla chetnych warunki zapisu pod http://jesien.linux.org.pl Osrodek "Wiecha," w ktorym odbedzie sie impreza niestety nie jest dostesowany dla osob niepelnowprawnych poruszajacych sie na wozkach. -- Konczac Pozdrawiam Wszystkich. Krzysztof. ------------------------------------------------------------ Registered Linux User: 253243 | Powered by Red Hat 7.1 Krzysztof Zubik. | [EMAIL PROTECTED] | [EMAIL PROTECTED] http://www.idn.org.pl/users/kzubik GaduGadu. 1208376 | Glosowy chat na yahoo kzubik2000

