Dnia poniedziałek 08 września 2003 11:55, ketpas napisał: > Czy znane jest komu rozwišzanie oparte na jeden komputer i 3 monitroach.
monitory dla jednego usera czy 3 XTerminale? Bo jak to pierwsze to słowem kluczem jest Xinerama. > Tak aby były 3 odrębne aplikacje na niech, czy takie rozwišzanie jest > podobne do rozwišzania opartego na Matroxie Mam tutaj Matroxa DualHead i swego czasu podłączyłem sobie dwa panele LCD - fajnie się pracowało w 2560x1024 ;) W domu kiedyś robiłem eksperyment z dwoma kartami graficznymi - Matrox SingleHead + ATI Mach64CT - miałem [EMAIL PROTECTED] [EMAIL PROTECTED] jako jeden desktop. -- APT: deb http://www.hrw.one.pl/apt/ sid/ ...bo fizyka klasyczna jest arogancka i ograniczona.

