Witam, Poszukuje fontow konsolowych, ktore oprocz polskich znakow posiadaja pojedyncze i podwojne ramki.
Potrzebuje tego do programu chodzacego pod dosemu i kodujacego znaki w mazovii. Niestety odpalenie programow typu egapl powoduje zawieszenie komputera... Moze ma ktos inny pomysl jak uzyskac pl znaki w mazovii pod dosemu? pzdr. Michal Wrobel

