Witam,
Poszukuje fontow konsolowych, ktore oprocz polskich znakow posiadaja
pojedyncze i podwojne ramki.

Potrzebuje tego do programu chodzacego pod dosemu i kodujacego znaki w
mazovii. Niestety odpalenie programow typu egapl powoduje zawieszenie
komputera... 

Moze ma ktos inny pomysl jak uzyskac pl znaki w mazovii pod dosemu?

pzdr.
Michal Wrobel

Odpowiedź listem elektroniczym