On Thu, 18 Nov 2004 22:56:57 +0100 Marek <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Witam, > jak w temacie, mam tylko pytanie, czy sa jakies wzgledy > bezpieczenstwa/szybkosci dla ktorych nie powinienem stawiac 1 duzej > partycji xfs ?
Nie. xfs znakomicie sprawdza się na dużych partycjach. I chodzi bardzo szybko i stabilnie. Popraw konfigurację programu pocztowego - ustawiasz pole Replay-To. Karol -- | Karol Czachorowski <narel(at)fantastyka.net> | | JID: narel(at)jabber.org GG: 2786028 |

