On Tue, Dec 21, 2004 at 09:11:56PM +0100, Tomasz T. Ciaszczyk wrote:
> a to dziwne, bo ja w firmie uzywam md5.
> zmiana  w login.defs jezeli mnie pamiec nie myli.

Owszem, ale to dotyczy haseł generowanych tradycyjnie (komendą passwd).
chpasswd AFAIK zawsze generuje "krótkie" hasła.

Wanted

Odpowiedź listem elektroniczym