Witam

Chodze od kilku dni po necie i czytam na  temat RAID0. I nie moge znaleźć 
odpowiedzi. Otoz chce postawic serwer plikow oparty na sambie w linuxue 
(oczywiscie Debian 3.0 jajko 2.4.20) Na tym serwerze plików ma byc 4 dyski IDE 
kazdy po 250 MB polaczonych w RADI0 (inetersuje mnie jak najwieksza pojemnosc a 
nie bezpieczenstwo). Pytanie brzmi czy decydowac sie na RAID sprzętowy jesli 
tak to jaki czy wybrac softwarowy. Z informacji jakie znalazlem w  necie nie 
potrafie wyrobic sobie zdania. 

Zyczac Wesołych Swiat i Szczesliwego Nowego Roku

Piotr Król

Odpowiedź listem elektroniczym