On Sat, Dec 25, 2004 at 12:19:08PM +0100, Es'uomikim wrote: > Domyślam się, że zapewne macie po dziurki w nosie takich pytań - tak > więc z góry przepraszam. Szukałem juz infrmacji w sieci z raczej > mizernym skutkiem - tj gwoli ścisłosci; znalazłem informacje ale nie > okazały się pomocne. Chodzi o skonfigurowanie Xów..... Właśnie > zainstalowałem sobie Debiana jako drugi system na komputerze i wszystko > poszło 'ok' ale X'ów nie umiem skonfigurować -- juz chyba z 6x > znieniałem w XF86Config'u parametry, bawiłem się dpkg-reconfigure > xserver-xfree86, a nawet cały system przeinstalowałem chyba 3x i skutek > zawsze ten sam ekran:
[...]
> /zresztą jako attachment dorzucam całego loga.....
>
> z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc
> pozdrawiam, wesołych świąt
>
> T
>
> PS: gdzieś w sieci czytałem wypowiedzi kogoś kto miał podobne problemy i
> odobną kartę graficzną mianowicie Velocity128 - i konfigurując Xy
> podobno trzeba było zaznaczyc RIVA128 --- co zrobiłem.....
[...]
A spróbuj tak:
apt-get install xdebconfigurator
xdebconfigurator && dexconf
pozdr,
fEnIo
--
_ Bartosz Fenski | mailto:[EMAIL PROTECTED] | pgp:0x13fefc40 |
IRC:fEnIo
_|_|_ 32-050 Skawina - Glowackiego 3/15 - w. malopolskie - Polska
(0 0) phone:+48602383548 | Slackware - the weakest link
ooO--(_)--Ooo http://skawina.eu.org | JID:[EMAIL PROTECTED] | RLU:172001
signature.asc
Description: Digital signature

