On Tue, Jul 19, 2005 at 01:58:19PM +0200, Wojciech Ziniewicz wrote:
> 05-07-19, Szymon Nieradka <[EMAIL PROTECTED]> napisał(a):
> > Wojciech Ziniewicz napisał(a):
> > > 05-07-19, Bartosz Fenski aka fEnIo <[EMAIL PROTECTED]> napisał(a):> On 
> > > Tue, Jul 19, 2005 at 08:39:14AM +0200, Szymon Nieradka wrote:> > > 
> > > Wierzyć mi się nie chce, że nikt nie jest zainteresowany regexpami w 
> > > C++,> > > ale najwyraźniej taka jest prawda ;)> >> > Ja jestem. Ale dla 
> > > jednej paczki to się DD chyba nie zostaje  :)> >> > PS. Wcześniej poszło 
> > > na priv Fenia (wybacz - ctrl+r).można prosić o paczkę na mejla albo na 
> > > oficjalne repozytoria ? Janiestety w żaden sposób nie potrafiłem tego 
> > > skompilować.
> > > -- Pozdrawiam,Wojciech Ziniewicz             | [EMAIL PROTECTED] by 
> > > google.com      | [wanna gmail?]
> > 
> > Jeśli uda mi się coś spreparować obiecuję upublicznić. Wszedłem już
> > w tajemne konszachty z Marcinem.
> > 
> > PS. Specjalnie nie poprawiałem twojego cytatu - wszystkie twoje posty
> >     wyglądają w mojej mozilli jak sieka (nie ma \n). Nie wiem gdzie
> >     tkwi przyczyna. Czy tylko mnie dotyka ta przypadłość czy może
> >     jeszcze ktoś ma problemy z rozszyfrowanie maili Wojciecha?
> > 
> proszę pisać , bo nei wiem jak te mejle wyuglądają. w archiwum widać
> je bardzo łądnie, tak jak je sformatowałem.
> 
> używam obecnie tylko i wyłącznie firefoxa przez interfejs gmaila.

U mnie jest OK (Mutt).
Jedyna rzecz która może powodować problemy którą widzę, to:
Content-Transfer-Encoding: base64

Może mozilla sobie z tym nie radzi.. tak czy inaczej lepiej wysyłać w
quoted-printable albo 8bit, jeśli się da.

Marcin
-- 
Marcin Owsiany <[EMAIL PROTECTED]>             http://marcin.owsiany.pl/
GnuPG: 1024D/60F41216  FE67 DA2D 0ACA FC5E 3F75  D6F6 3A0D 8AA0 60F4 1216


-- 
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym