On Tue, Jul 19, 2005 at 01:58:19PM +0200, Wojciech Ziniewicz wrote: > 05-07-19, Szymon Nieradka <[EMAIL PROTECTED]> napisał(a): > > Wojciech Ziniewicz napisał(a): > > > 05-07-19, Bartosz Fenski aka fEnIo <[EMAIL PROTECTED]> napisał(a):> On > > > Tue, Jul 19, 2005 at 08:39:14AM +0200, Szymon Nieradka wrote:> > > > > > Wierzyć mi się nie chce, że nikt nie jest zainteresowany regexpami w > > > C++,> > > ale najwyraźniej taka jest prawda ;)> >> > Ja jestem. Ale dla > > > jednej paczki to się DD chyba nie zostaje :)> >> > PS. Wcześniej poszło > > > na priv Fenia (wybacz - ctrl+r).można prosić o paczkę na mejla albo na > > > oficjalne repozytoria ? Janiestety w żaden sposób nie potrafiłem tego > > > skompilować. > > > -- Pozdrawiam,Wojciech Ziniewicz | [EMAIL PROTECTED] by > > > google.com | [wanna gmail?] > > > > Jeśli uda mi się coś spreparować obiecuję upublicznić. Wszedłem już > > w tajemne konszachty z Marcinem. > > > > PS. Specjalnie nie poprawiałem twojego cytatu - wszystkie twoje posty > > wyglądają w mojej mozilli jak sieka (nie ma \n). Nie wiem gdzie > > tkwi przyczyna. Czy tylko mnie dotyka ta przypadłość czy może > > jeszcze ktoś ma problemy z rozszyfrowanie maili Wojciecha? > > > proszę pisać , bo nei wiem jak te mejle wyuglądają. w archiwum widać > je bardzo łądnie, tak jak je sformatowałem. > > używam obecnie tylko i wyłącznie firefoxa przez interfejs gmaila.
U mnie jest OK (Mutt). Jedyna rzecz która może powodować problemy którą widzę, to: Content-Transfer-Encoding: base64 Może mozilla sobie z tym nie radzi.. tak czy inaczej lepiej wysyłać w quoted-printable albo 8bit, jeśli się da. Marcin -- Marcin Owsiany <[EMAIL PROTECTED]> http://marcin.owsiany.pl/ GnuPG: 1024D/60F41216 FE67 DA2D 0ACA FC5E 3F75 D6F6 3A0D 8AA0 60F4 1216 -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

