Właśnie zacząłem swoją przygodę z debianem mam go dopiero 2 dzien
(Sarge) i mam problem nie wiem jak uruchomic ta karte wiem tylko ze
jest ona na chipsecie athereos slyszalem cos o ndis wrapper ale nie
wiem jak tego uzyc i czy zadziala z moim sprzetem.
Licze na wasza pomoc.



-- 
Pozdrowienia,
 Łukasz Orziński

Odpowiedź listem elektroniczym