Dnia wtorek, 19 lipca 2005 14:14, [EMAIL PROTECTED] napisał(a): > Witam!!! Czy zna ktos jakiegos klienta P2P obslugujacego siec > eDonkey pod konsole?
http://mldonkey.berlios.de/ ma to interfejs telnetowy, webowy, i pewnie parę innych. obsługuje różne sieci p2p. poczytaj. ja używam i jestem zadowolony -- szaman

