Dnia wtorek, 19 lipca 2005 14:14, [EMAIL PROTECTED] napisał(a):
> Witam!!! Czy zna ktos jakiegos klienta P2P obslugujacego siec
> eDonkey pod konsole?

http://mldonkey.berlios.de/

ma to interfejs telnetowy, webowy, i pewnie parę innych.
obsługuje różne sieci p2p. poczytaj. ja używam i jestem zadowolony

-- 
szaman

Odpowiedź listem elektroniczym