debian7 wrote:
ogranicznie do 2GB ma vfat i nfs
może też być przez quota

zgaduję :)

A jeżeli tak jest, to dobrym "mykiem" jest zrobienie software'owego raida na paru plikach, zamontowanie macierzy i już można cieszyć się większymi niż 4 GB plikami, trzymanymi np. na vfat'cie :)

--
[ pozdrawiam, Maciej Suszko | .. http://osterode.art.pl/portfolio/ ... ]
[ rlu:247800 ... gg:1671779 | .. zanim zapytasz - http://google.pl/ .. ]


--
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym