sory za ponowny OT ale mam jeszcze pytanie, jak podzielić słowa w linijce za pomocą dowolnego znaku ? np. ania ma kota a kot ma alę na: ania;ma;kota;a;kot;ma;alę
przykładowe rekordy: r91234 0.05 2005-08-01 19:02:02 r91236 0.02 2005-08-01 19:02:44 niestety nie mam pojęcia jaki znak oddziela wyrazy :( dane pochodzą z mysqla i są zrzucone do pliku i nie jestem w stanie tego nigdzie znaleźć. będe wdzięczny za pomoc w ponownym ot. -- Pozdrawiam, Wojciech Ziniewicz | [EMAIL PROTECTED] Powered by google.com | [wanna gmail?]

