JRX napisał(a): > Pozwól, że zadam takie lamerskie pytanie: a jak go użyć? (W sieci nic o > nim nie ma) > Posiadam co prawda płytkę Etch'a netinstall, ale w takim razie chyba na > niej też powinien być. > > Pozdrawiam, > JRX
gpart -h, man gpart, no i może np. http://www.stud.uni-hannover.de/user/76201/gpart/ -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

