JRX napisał(a):
> Pozwól, że zadam takie lamerskie pytanie: a jak go użyć? (W sieci nic o
> nim nie ma)
> Posiadam co prawda płytkę Etch'a netinstall, ale w takim razie chyba na
> niej też powinien być.
> 
> Pozdrawiam,
> JRX

gpart -h,
man gpart,

no i może np. http://www.stud.uni-hannover.de/user/76201/gpart/


-- 
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym