Cześć, Usiłuję posłuchać radia w mplayer-ze (http://www.radio.com.pl/streaming.asp). Wg informacji ze stron PR i mplayer-a nie powinno być problemu z odtworzeniem strumienia. Niestety u mnie problemy są:
mplayer \ http_proxy://snieradka:[EMAIL PROTECTED]:port/http://www.radio.com.pl:80/st/program2.asx Playing http_proxy://snieradka:[EMAIL PROTECTED]:port/http://www.radio.com.pl:80/st/program2.asx Connecting to server proxy.server.pl[x.x.x.x]:port ... Server returned 407: Proxy Authentication Required Unable to open URL: http_proxy://snieradka:[EMAIL PROTECTED]:port/http://www.radio.com.pl:80/st/program2.asx Oczywiście tu jest problem z proxy ale próbowałem także bez proxy - mplayer nawiązuje połączenie, pokazuje "0% cache fill" i wylatuje w kosmos. Mplayer z paczek. Działa u kogoś? -- /// Szymon Nieradka

