Witajcie! Pomocy!

Mam Sarge. Wczoraj zamknąłem X-y w sposób niedbały: nie zamykając
aplikacji wcisnąłem Ctrl-Alt-F1, a potem Ctrl-Alt-Del. Z tym że pod
CrtlAltDel mam wpisane shutdown now.

I dzisiaj uruchamiam, a tu wszystkie czcionki w menu maluśkie, pewnie 1
punkt. W ogóle nie da się pracować. Próbowałem coś szukać w GUI, ale też
nie mogę nic dojrzeć, nie znam całego menu na pamięć. Trzeba więc na
konsoli. Ale nie wiem jak to naprawić? Pomocy! Czy mam kupić sobie lupę?
:-)

-- 
Andrzej



-- 
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym