Witajcie! Pomocy! Mam Sarge. Wczoraj zamknąłem X-y w sposób niedbały: nie zamykając aplikacji wcisnąłem Ctrl-Alt-F1, a potem Ctrl-Alt-Del. Z tym że pod CrtlAltDel mam wpisane shutdown now.
I dzisiaj uruchamiam, a tu wszystkie czcionki w menu maluśkie, pewnie 1 punkt. W ogóle nie da się pracować. Próbowałem coś szukać w GUI, ale też nie mogę nic dojrzeć, nie znam całego menu na pamięć. Trzeba więc na konsoli. Ale nie wiem jak to naprawić? Pomocy! Czy mam kupić sobie lupę? :-) -- Andrzej -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

