Andrzej Mendel napisał(a):
> P.S. Woohoo! kolejny użytkownik ReiserFS
no i ja :) od 2 lat , 3 serwery produkcyjne. Nie wiem czy to ryzyko czy
nie , ale z opinii innych
wynika że kiedy dyski mają dużo obrotu I/O , reiserfs spisuje sie
najlepiej. Poza tym piszą że jest tak samo szybki jak ext2 a ma
journaling. wiec no ba :P


-- 
Pozdrawiam,                     |Wojciech Ziniewicz
[EMAIL PROTECTED]       |Wanna gmail?
http://silenceproject.org       |:E
PGP fingerprint : E8AF DDCB 0E67 704A 4592 E94C A463 1663 7929 EF02


-- 
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym