Andrzej Mendel napisał(a): > P.S. Woohoo! kolejny użytkownik ReiserFS no i ja :) od 2 lat , 3 serwery produkcyjne. Nie wiem czy to ryzyko czy nie , ale z opinii innych wynika że kiedy dyski mają dużo obrotu I/O , reiserfs spisuje sie najlepiej. Poza tym piszą że jest tak samo szybki jak ext2 a ma journaling. wiec no ba :P
-- Pozdrawiam, |Wojciech Ziniewicz [EMAIL PROTECTED] |Wanna gmail? http://silenceproject.org |:E PGP fingerprint : E8AF DDCB 0E67 704A 4592 E94C A463 1663 7929 EF02 -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

