Hej! On Fri, Dec 16, 2005 at 10:29:14AM +0100, Jaroslaw Bylina wrote: [...] > Nie wiem jak jest w csh, ale w bashu jobs pokazuje dzialania z biezacej > powloki. A podskrypt wywolujesz pewnie przez > > ./podskrypt > > co powoduje wykonanie go w NOWEJ powloce (to ficzer, nie wada) -- wiec > 'jobs' wywolane potem nic nie pokaze, bo to nie jego powloka.
Jesli ./podskrypt tworzy nowa powloke, to chyba komendy wewnatrz podskryptu sa uruchamiane juz przez nowa powloke? Jesli tak, to jobs powinien je pokazac. A jesli nie, to co wlasciwie robi nowa powloka? Pozdrawiam, P. -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

