Hej!

On Fri, Dec 16, 2005 at 10:29:14AM +0100, Jaroslaw Bylina wrote:
[...]
> Nie wiem jak jest w csh, ale w bashu jobs pokazuje dzialania z biezacej
> powloki. A podskrypt wywolujesz pewnie przez
> 
> ./podskrypt
> 
> co powoduje wykonanie go w NOWEJ powloce (to ficzer, nie wada) -- wiec
> 'jobs' wywolane potem nic nie pokaze, bo to nie jego powloka.

Jesli ./podskrypt tworzy nowa powloke, to chyba komendy wewnatrz
podskryptu sa uruchamiane juz przez nowa powloke? Jesli tak, to jobs
powinien je pokazac. A jesli nie, to co wlasciwie robi nowa powloka?

Pozdrawiam,

P.


-- 
To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED]
with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym