dzien dobry.
mam taki problem:
mam tasmy streamera z backupem zrobione w ntbackup (nt4) i chcialbym je jakos podmontowac i odtworzyc pod debiankiem.
znacie jakies narzedzie, ktore poradzi sobie z takim zagadnieniem?
 
pozdr.
 
---
Adam

Odpowiedź listem elektroniczym