Witam,

Dnia sob, sty 21, 2006 at 10:26:10 CET, Grzegorz N. napisał:

> uzywam dyst. woody 2.20.20-idepci
> pracuje tylko w terminalu textowym
> 
> jest sens przerzucania sie a "sarge" ?
Używam Windowsa 3.11, jaki jest sens przejścia na Windows XP?

Nowsze pakiety, poprawiona obsługa rzeczy. Jeżeli nie zależy Ci na
nowszych pakietach, lubić gnić w systemie który (według teori) nie
updatów bezpieczeństwa to zostań z woodym.

NMSP ;)

Pozdrawiam,
Tomasz T. Ciaszczyk


-- 
.:     ciacho#ciacho%pl ciacho#jabber%org http://ciacho.pl     :.
.: Woda, której dotykasz w rzekach, jest ostatkiem tej, która  :.
.:    przeszła i początkiem tej, która przyjdzie: tak samo     :.
.:                       teraźniejszość.                       :.
.:                     -- Leonardo da Vinci                    :.

Attachment: pgp3HH3J8DnTy.pgp
Description: PGP signature

Odpowiedź listem elektroniczym